Automatyka Przemysłowa

Automatyka Przemysłowa

W dobie szybko rozwijającej się technologii oraz zapotrzebowania na budowę oszczędnych systemów automatyki w 2018 roku powstał w naszej firmie dział automatyki przemysłowej.

Nasza oferta obejmuje przygotowanie projektu, budowę systemów, ich uruchomienie, nadzór, jak również serwis i szkolenie pracowników klienta z obsługi urządzeń.

Aktualnie prowadzimy wiele prac związanych z modernizacjami już działających instalacji, jak również uruchamianiem nowych systemów na terenie całej Europy. Współpracujemy z największymi firmami dostarczającymi urządzenia separujące do fabryk spożywczych, oczyszczalni ścieków i wielu innych segmentów branży produkcyjnych, jak np. Alfa Laval.

W dobie szybkiego internetu proponujemy naszym klientom zdalne połączenie, umożliwiające natychmiastową diagnozę awarii oraz naprawę bądź doradztwo bez wychodzenia z biura, co pozwala klientom na znaczne oszczędności czasu i pieniędzy.

Wykonujemy nie tylko nowe instalacje, ale również adaptujemy już istniejące systemy do coraz to bardziej restrykcyjnych wymogów ekologicznych, bhp czy ekonomicznych. Równie istotnym zagadnieniem w automatyce jest dążenie do osiągnięcia stanu, w którym obsługa instalacji ogranicza się do nadzoru systemu poprzez urządzenia takie jak panele operatorskie, systemy scada czy monitoring.