Praca

Elektryka Morska to dynamicznie rozwijająca się firma, realizująca powierzone zadania w zakresie instalacji elektrycznych, projektowaniu, serwisie oraz dostawie materiałów elektrycznych dla branży morskiej.

Założoną strategię realizujemy dzięki naszym lojalnym, kreatywnym i zaangażowanym pracownikom. Szukamy ludzi otwartych i pełnych energii.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do składania CV , e-mail:  rekrutacja@elektrykamorska.pl oraz job@elektrykamorska.pl

Aktualnie rekrutujemy osoby na stanowiska:

Główne zadania:

  • montaż urządzeń elektrycznych, przewodów;
  • składanie rozdzielnic elektrycznych;
  • czytanie diagramów i rysunków technicznych;
  • wykonywanie podłączeń elektrycznych.

Wymagania:

  • świadectwo ukończenia szkoły w zawodzie elektryka i/lub doświadczenie pracy w wyżej wymienionym zawodzie;
  • podstawowa znajomość obsługi komputera;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • mile widziane: prawo jazdy kat. B, uprawnienia SEP do 1 KV oraz znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pełny etat;
  • możliwość rozwoju.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@elektrykamorska.pl, wpisując imię i nazwisko w nazwie pliku.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie projektów elektrycznych,
  • przygotowywanie list materiałowych,
  • projektowanie nowych układów automatyki i elektrotechniki,
  • wsparcie techniczne dla prowadzących prace,
  • prowadzenie dokumentacji przebiegu pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (inżynier), najlepiej w kierunku elektrotechnicznym,
  • znajomość programów AutoCAD, MS Office,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • prawo jazdy kat. B mile widziane.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia

  • wykonywanie podłączeń elektrycznych;
  • uruchamianie systemów;
  • naprawa przy zastosowaniu takich urządzeń jak omomierz, woltomierz, amperomierz.

Wymagania:

  • umiejętność czytania diagramów i rysunków technicznych
  • mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt długoterminowy;
  • wymiar czasu – pełny etat;
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia.

Informujemy, że Administratorem Pana/Pani danych jest Elektryka Morska Bartłomiej Stępień z siedzibą w Szczecinie przy ul. Gdańskiej, 36. Pana/Pani dane są przetwarzane wyłącznie do celów rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Nie przekazujemy Pana/Pani danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.