Usługi | Zaopatrzenie, przebudowa, remont statków

Usługi

Główny budowniczy - Łukasz Suchodolski

Firma ELEKTRYKA MORSKA działa na rynku morskim od 2007 roku, do jej pory zajmowała się dystrybucją materiałów. W ostatnim czasie firma poszerzyła swoją działalność o serwis. Firma posiada rozległe doświadczenie z zakresu wykonywania instalacji elektrycznych na jednostkach pływających różnego typu. Posiada wykwalifikowaną grupę elektryków, projektantów i ślusarzy.

Podłączanie szafy sterowniczej RSW

Zajmujemy się pracami ślusarskimi, zaczynając od projektowania, poprzez przygotowanie i montaż torów oraz przejść kablowych, jak również fundamentów pod szafy elektryczne i sterownicze. Prowadzimy realizację nowych projektów, ale również wykonujemy naprawy bieżące i remonty niesprawnych instalacji. W oparciu o dokumentację techniczną jesteśmy w stanie przygotować i dostarczyć gotowe rozdzielnice elektryczne, elektroniczne i sterownicze. Wychodzimy z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, którym poświecić trzeba więcej czasu.

Naszym klientom oferujemy bardzo szeroki zakres usług, serwis elektryczny oraz pomoc techniczną, który obsłuży klienta w Polsce oraz za granicą. Posiadamy dział z biurem projektowym, w którym tworzymy nowe, a także poprawiamy nieaktualne dokumentacje elektryczne. Projektujemy również dokumentacje techniczną dotyczącą systemów spalin na jednostkach pływających. Dostarczamy także kable, lampy (szperacze, naświetlacze, lampy nawigacyjne), grzejniki elektryczne, rozdzielnice elektryczne – co daje nam możliwość kompleksowej obsługi klienta.

Elektryka morska zatrudnia projektantów instalacji elektrycznych i automatyki, dysponujących ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży morskiej. Doświadczenie naszych projektantów obejmuje zarówno budowy, remonty, jak i przebudowy różnorodnych jednostek pływających (statki rybackie, promy, kontenerowce, statki pasażerskie, jednostki specjalistyczne). Nasi projektanci są wysokiej klasy specjalistami w zakresie nowych technologii, napędów elektrycznych z użyciem przetwornic częstotliwości, systemów kontroli bazujących na sterownikach PLC i panelach HMI.

 

W zakresie przygotowania projektu elektrycznego możemy zaoferować:

  • przygotowanie dokumentacji dla konwersji i napraw,
  • przygotowanie kompletnej dokumentacji elektrycznej dla budowy statków, czy workboat`ów (dokumentacja robocza, techniczna, zdawcza),
  • analizę finansową projektu,
  • przygotowanie dokumentacji rozdzielnic głównych, pomocniczych i sterujących,
  • projektowanie zaawansowanych systemów kontrolnych bazujących na sterownikach programowalnych i graficznych panelach operatorskich,
  • przygotowanie dokumentacji napędów elektrycznych w oparciu o w oparciu o przetwornice częstotliwości wiodących na świecie producentów,
  • nadzór nad wykonaniem instalacji i systemów na statki,
  • dostosowanie przygotowanej dokumentacji do standardów IEC i przepisów towarzystw klasyfikacyjnych,
  • zatwierdzanie zaprojektowanych instalacji i systemów u inspektorów towarzystw klasyfikacyjnych.

Magazyn

Główne biuro naszej firmy znajduje się w Szczecinie na terenie stoczni „MAKRUM”. Obok głównego biura posiadamy własny magazyn kablowy, w którym przechowujemy cały asortyment. Posiadamy w nim również wolne miejsce magazynowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie skompletować materiały na przyszłe projekty, co bardzo przyspiesza późniejszą pracę.

 

Elektryka Morska – Oferta

Elektryka Morska
produkty

Elektryka Morska
usługi/serwis

Elektryka Morska
projektowanie